סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami Super Karaku | סכיני שף סאקאי
סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami Super Karaku | סכיני שף סאקאי Karaku 210mm carbon steel Aogami סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami Super Karaku | סכיני שף סאקאי סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#1 Karaku
SKU
WAO-G210
זמינות: אזל מהמלאי

סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#1 Karaku

560 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL D-SHAPE
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני KARAKU

סכין מטבח יפני מבית KARAKU הינה סכין ברמה מקצועי עם נטייה מסוימת. 
בניגוד לאוסף של להבים רבים אחרים, פס ה-Karaku בנוי מפלדה ברמה איכותית ביותר: פלדת-על Aogami#1 steel או בקיצור AO1. סגסוגת זו בעלת ערך רב הינה חלק ממשפחת Hitachi Blue paper steel.היא חביבה באופן מיוחד הודות ליכולת שלה להניב שפה עדינה ביותר אשר נשמרת טוב יותר מרוב הפלדות האחרות. בנוסף, היא מאוד קלה להשחזה.
עם להב באורך של 210מ"מ, סכיני שף אלה מהוות כלי מושלם בכל מטבח. הן יכולות להתמודד עם כל משימה של חיתוך או קיצוץ, אך אנה, שימרו עליהן הרחק מעצמות או פריטים אחרים קשים מאוד. הן פשוט יישברו!
הן בעלות להב נאה, די גבוה, אשר יהיה מוערך על ידי אלה האוהבים מרווח משמעותי בין האצבעות ללוח החיתוך. עובי הלהב הוא ממוצע עבור סוג זה של סכין. 
ה-Karaku Gyuto מסופק עם ידית עץ בצורת D, וטבעת חיזוק מפלסטיק. סכין זו צריכה להיות בשביל בעלי תקציב התחלתי,אבל זה להב אשר יכניס אתכם אל אחת הפלדות הטובות ביותר בעסק ובמחיר שלא קשור בדרך כלל לסגסוגת מעודנת זו.הפלדה הינה תגובתית למדי, אי לכך ניגוב וייבוש חייבים להתבצע לאחר כל שימוש.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

סכין שף (גיוטו)

סכיני Gyuto הינן באופן בסיסי הגרסה היפנית של סכין שף מערבית עם מעט שינויים קטנים. תחילה, לרוב סכיני Gyuto אין את הטבעת הידוק המסורתית המערבית הנמצאת בבסיס העקב. בנוסף, לכמה מהן יש את הידיות בסגנון יפני מסורתי והן נקראות Wa-Gyutos. סכיני Gyuto יפניות עשויות לרוב מפלדה יותר דקה ויותר קשה האהובה על ידי מקצוענים רבים בגלל שהסכינים ניתנות להשחזה לשפה תלולה וחדה יותר, והסכינים אינן נדחסות במזון, לרוב כי הלהב לא נדחף אל האוכל כמו בסכינים עבות.

הסכינים KARAKU

קנהיד מיוצרת עם מבנה של פלדה אחת יחידה השייכת לפלדות אל-חלד למחצה. הסגסוגת עוברת הקשיה ל-61 רוקוול. הפלדה משלבת מספר מאפיינים של פלדסכין מטבח יפני מבית KARAKU הינה סכין ברמה מקצועי עם נטייה מסוימת. בניגוד לאוסף של להבים רבים אחרים, פס ה-Karaku בנוי מפלדה ברמה איכותית ביותר: פלדת-על Aogami N.1 Steel או בקיצור Ao1.

פלדת Aogami Super

הפלדה Aogami Super נחשקת על ידי חובבים נלהבים לסכיני מטבח, ציידים ...וכו'. כאשר מבוצע עליה טיפול טרמי כהלכה, זאת פלדת סכינים יוצאת מן הכלל. זאת אחת הפלדות סגסוגת פחמן עילית הנפוצה ביותר בקרב ייצרני סכינים יפניות. היא ידועה בזכות השמירה המעולה שלה על השפה ויכולתה להוות שפה עדינה. העמידות לשחיקה היא בינונית, כך שהיא קלה מאוד להשחזה. היא מאוד תגובתית, אז ניגוב וייבוש הם חובה לאחר כל שימוש.

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Karaku
מתכת ליבה Aogami#1
גימור קאראוצי
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 366
אורך להב (מ"מ) 210
נפח Michikuni Tokaji
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.