סכין פירוק בשר (הונסוקי) 150מ"מ AUS#8 SUISIN
סכין פירוק בשר (הונסוקי) 150מ"מ AUS#8 SUISIN סכין פירוק בשר (הונסוקי) 150מ"מ AUS#8 SUISIN  סכין פירוק בשר (הונסוקי) 150מ"מ AUS#8 SUISIN
SKU
SUI-030041
זמינות: במלאי

סכין פירוק בשר (הונסוקי) 150מ"מ AUS#8 SUISIN

503 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני Suisin Inox מומלצות בחום לאלה שלומדים איך להשחיז סכינים באמצעות אבן השחזה. סדרות אלה הן בעלות להב דק וקל להשחזה העשוי מתערובת של פלדת בסיס AUS-8. הידית הפשוטה ובכל זאת יפה משני גוונים והסכין המאוזנת היטב עושים את הקו הזה נפוץ באופן בלתי יאומן.

סכין Honesuki להסרת עצמות עוף משמשת להפרדת הבשר מהעצם. היא יותר קלה ודקה מהסכין Garasuki ויכולה להיות תחליף לסכין להסרת עצם מערבית.

אוסף סכיני SUISIN בסגנון מערב עשויות משילוב ייחודי של פלדת פחמן עילית, כרום ומוליבדן, אשר מעניקות להן את העמידות העליונה לחלודה. תהליך הגימור הידני מספק למשתמש מדריך מעולה להשחזה. הסכינים האלגנטיות, הדקות והקלות משקל האלה מציעות להב קל להשחזה עבור שפת חיתוך הטובה ביותר. כל המרכיבים האלה מגיעים לשיא בהקשר לאיכות להב שהיא מושכת, עמידה ומקצועית אשר הינה ייחודית באמת.

סדרה Suisin Inox Western, היא קצת יותר מסוס עבודה ביחס לסדרה INOX Honyaki. הלהבים הם מעט יותר קשים, עמידים יותר, ולכן מאפשרים שקט נפשי בעת שימוש במטבח פעיל. הם דקים מאחורי השפה, אם כי לא די רזים כמו הסדרות INOX Honyaki. שימור שפה מחזיק מעמד זמן קצר יותר מהסדרות Honyaki, אך הלהבים הם פחות שבירים. הידית עשויה  Pakkawood בעלת שני גוונים עם גימור והתאמה מעולים.


סכיני Honesuki הינן סכינים להסרת עצמות, מעוצבות במיוחד לפירוק עופות. סכינים אלה נוקשות וחזקות עם קצה מחודד ופרופיל משולש. סכיני Honesuki הינן בדרך כלל בעלות שיפוע יחיד ובשל כך משתמשים צריכים להיות מודעים לאופן תחזוקת הסכינים בסוג זה של השחזה. בו בזמן שסכיני Honesuki הינן סכינים חזקות מאוד, הן מיועדות לחתוך דרך מפרקי העוף, לא לבקע עצמות. כדי לפצל עוף, קחו בחשבון או קופיץ כבד יותר או סכין Deba מערבית. סכיני Hankotsu וסכיני Gokujos הן סכינים להסרת עצמות שמבצעות תפקודים דומים במטבח.

מידע נוסף
בית היוצר Suisin
מתכת ליבה AUS8
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): 300
אורך להב (מ"מ) 150
נפח לא זמין
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.