סכין שף (בונקה) 165מ"מ AOGAMI#1 KARAKU
סכין שף (בונקה) 165מ"מ AOGAMI#1 KARAKU סכין שף (בונקה) 165מ"מ AOGAMI#1 KARAKU סכין שף (בונקה) 165מ"מ AOGAMI#1 KARAKU סכין שף (בונקה) 165מ"מ AOGAMI#1 KARAKU
SKU
WAO-B165
זמינות: אזל מהמלאי

סכין שף (בונקה) 165מ"מ Aogami#1 KARAKU

505 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL D-SHAPE
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכין מטבח יפני מקצועי מבית Karaku מיוצרות ב-Tosa שביפן והינן סכינים טובות מקצועי,העושות שימוש בפלדה Aogami N.1 שמירת השפה היא יוצאת דופן באמת וקל לחדד אותה בנוסף.

Karaku Bunka היא בתחום הממוצע באורך ובגובה. למרות שהיא נמכרת כ- 165 מ"מ, הלהב מגיע לאורך של מעט יותר מ- 170 מ"מ. היא די קלה, משקלה בסביבות 107 גרם. אלה סכינים מעולות מבין כל הסכינים בסביבת המטבח, מאופיינות על ידי פרופיל שטוח, ארוך וקצה חד.

ה- בונקה Karaku מסופק עם ידית עץ בצורת D, וטבעת חיזוק מפלסטיק. סכין זו צריכה להיות בשביל בעלי תקציב התחלתי, אבל זה להב אשר יכניס אתכם אל אחת הפלדות הטובות ביותר בעסק ובמחיר שלא קשור בדרך כלל לסגסוגת מעודנת זו.

Tosa הינו אזור מפורסם של יפן שבו מייצרים סכינים והם מתמחים בסכיני Kurouchi ובמחירים סבירים.

סכין בונקה

סכיני Bunka הינן סכינים למטרה כללית ההתמודדות עם מגוון רחב של משימות סכיני מטבח נפוצות. פרופיל ה-tanto ההפוך שלהן מעניק לסכינים קצה אקטיבי ועדין יחד עם אסתטיקה ייחודית שתופסת את העין. ניתן להשתמש בהן בכל זמן ש- gyuto ו-santoku נקראות לשם כך. מאז ש- banno bunkas הינן בעלות פרופיל שטוח למדי, הן הכי מתאימות לחיתוך בדחיפה ולקיצוץ יותר מאשר לקצוץ נדנדה.

סכיני Karaku

מיוצרות ב-Tosa שביפן והינן סכינים טובות ברמה התחלתית, העושות שימוש בפלדה Aogami N.1 Michikuni Tokaji הוא הנפח שבונה אותן עבורנו והוא אותו האחד אשר גם מייצר הקו של הסכינים Zakuri. Tosa הינו אזור מפורסם של יפן שבו מיצרים סכינים והם מתמחים בסכיני kurouchi ובמחירים סבירים. בגלל הבידוד הפיזי שלה, Tosa באופן מסורתי הינה בעלת תרבות ייחודית בהשוואה לאזורים אחרים של יפן. אתם יכולים לראות את התרבות השונה הזאת בסכינים שנעשו באזור Tosa. הפלדה שמשמשת את הסכינים הללו היא אחת הפלדות פחמן הטובות ביותר בשוק. Aogami N.1 ידועה בשל יכולתה לקבל ולשמור על שפה חדה ביותר. היא גם מאוד תגובתית, לכן הגימור kurouchi על הסכינים האלו כל כך נהדר. זה עוזר עם הגנה מפני חלודה ומסייע בשחרור מזון. עליכם להיזהר בכל זאת בשמירה על הסכינים הללו יבשות! אם לא ניסיתם סכין AS זה יכול להיות הזמן שלכם לחוות את הפלדה העילית הזאת במחיר באמת זול.

Aogami N.1

הפלדה לפלדה Blue #1 שמות שונים רבים אשר עלולים לבלבל אנשים שזה עתה נכנסו לסכינים יפניות. היא נקראת Aogami #1 (Aogami מתורגם ל- Blue ) והיא יכולה בנוסף להיקרא blue paper #1. אנשים אחדים חושבים ש- blue זה הצבע של הפלדה אבל זאת לא האמת. הפלדה נעטפה בנייר בצבע כחול זה עשרות שנים וזאת הסיבה שבגללה היא נקראת blue. (Blue) 1 (YSS) – המתייחסת גם ל- Ao-Ko, או Ao-ichi-Ko, היכן ש- ichi זה אחד ביפנית ו- Ko זה פלדה. פלדה Hitachi high carbon steel (פחמן 1.3%-1.4%), טהורה מאוד, (זרחן

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Karaku
מתכת ליבה Aogami#1
גימור קאראוצי
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 170
אורך להב (מ"מ) 165
נפח Michikuni Tokaji
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.