סכין שף (סנטוקו) COHSEY מ"מ180 VG5
סכין שף (סנטוקו) COHSEY מ"מ180 VG5 סכין שף (סנטוקו) COHSEY מ"מ180 VG5 סכין שף (סנטוקו) COHSEY מ"מ180 VG5
SKU
KG5-S18W
זמינות: במלאי

סכין שף (סנטוקו) COHSEY מ"מ180 VG5

530 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
SAN MAI WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכין שף סנטוקו "COHSEY Tsuchime"


הסדרה של סכיני מטבח Cohsey היא תוספת נהדרת לכל בלוק סכינים של שף או למעגל הסכינים. סכינים אלו בעלות ביצועים ומראה נהדרים, הינן עטופות בתבנית ייחודית Tsuchime מרוקע, ועושות שימוש בפלדה VG-5 בשפה החותכת. פלדה זו, קשה וקלה לטיפול, עוברת טיפול טרמי ל-60-61 רוקוול.

הסכינים הללו קלות משקל ונוחות לשימוש, בעלות שפה חותכת נחמדה מאוד וקל לטפל בהן.
לא רק כיף להשתמש בסכינים אלו אלה שהן גם נוחות לתחזוקה.

הליבה הפנימית מפלדה אל-חלד VG-5 עטופה בשכבה חיצונית בעלת מראה נהדר של פלדה אל-חלד רכה אשר מקבלת גימור ייחודי מרוקע Tsuchime. זה הופך את התחזוקה היומית לבריזה ומוסיף למשיכה הכללית הנהדרת של הסכין הזו הבנויה היטב ובמחיר טוב.

הידית בסגנון מערבי מסורתי עשויה עץ PAKKA שחור, בצירוף טבעת הידוק מפלדה אל-חלד בגימור נאה. זאת סכין ממש טובה במיוחד עבור משהו בטווח המחירים הזה.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

הסכין שף (סנטוקו)

הסכין סכין שף (סנטוקו) היא סכין מטבח רב-גונית וממש נהדרת. יש בה תחושה נאה ולהב גבוה אשר מעניק לסכין רב תכליתיות ביכולותיה בחיתוך. סנטוקו מתורגם ל-3 סגולות ופעולות החיתוך, קיצוץ וחיתוך קוביות רתומות על ידי העיצוב קלאסי הזה. שפים רבים וטבחים ביתיים מערביים רואים בסכין santoku הלהב המועדף שלהם עבור רוב משימות החיתוך.

הסכינים COHSEY

מטרתנו העוקפת הייתה להציע להב בעל תחושה ומראה יפני טיפוסי עם ידית בסגנון מערבי לאלה המעדיפים סוג זה של אחיזה, וכדי לעשות זאת במחיר סביר. במקרה של להבים אלה אנו מאמינים שהשגנו את המטרה הזאת. בשילוב עם גימור מרוקע tsuchime ייחודי באמת, אשר דומה יותר למראה מנומר מאשר מראה מרוקע, סכיני מטבח יפות אלה מניבות קצת זוהר והמון ביצועים לארסנל הסכינים שלכם. הן כוללות ידית מעץ PAKKA שחור עשויה היטב ומאוזנת עם טבעת הידוק מפלדה אל-חלד. ביצועים מעולים ומראה נעים, כל זאת במחיר נהדר!

פלדת VG-5

VG-5 היא פלדה אל-חלד מעודנת מאוד עם מאפיינים ייחודיים. זה איננו ייצור המוני כמו כמה פלדות אל-חלד והוא תואם נישה מסוימת, היכן שפלדות טהורות עם סגסוגות קפדניות נדרשות. היא דומה ל- VG-10 מלבד מבנה גרגיר מעט גדול יותר בשל תכולת ונדיום יותר מאשר ב- VG-10. VG-10 מכילה גם קובלט, אשר חסר ב- VG-5.

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Cohsey
מתכת ליבה לא זמין
גימור לא זמין
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 300
אורך להב (מ"מ) 180
נפח לא זמין
Blade San Mai

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.