סכין שף (גיוטו) Cohsey 210מ"מ VG#10
סכין שף (גיוטו) Cohsey 210מ"מ VG#10 סכין שף (גיוטו) Cohsey 210מ"מ VG#10 סכין שף (גיוטו) COHSEY 210mm VG10 סכין שף (גיוטו) Cohsey 210מ"מ VG#10 (סכין שף (גיוטו  Cohsey מ
SKU
KVT-G21W
זמינות: אזל מהמלאי

סכין שף (גיוטו) Cohsey מ"מ210 VG#10

885 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
SAN MAI WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

קו הסכינים של VG-10 Cohsey מתוצרת הנפח המוכשר Tsukahara San. הוא מקשה את הפלדה לקושי של 61-HRC ולאחר מכן מוסיף חיפוי מפלדת Damascus אל-חלד באמצעות בנייה san-mai. התבנית Damascus המקסימה מתקבלת תוך שימוש בטכניקת חריטה. המראה היפה של כתב kanji הינו חרוט לעמידות. התוצאה היא להב במראה נהדר שהוא קל לשימור ולתחזוקה.

הסכין Gyuto המופיעה כאן  אורכה 210 מ"מ לאורך השפה, אשר נמצאת על הצד הקצר יותר של הסקאלה עבור סגנון זה של סכין. לכן זאת בחירה טובה מאוד עבור ידיים קטנות יותר או מרחבים דחוסים. בשל הממדים הקומפקטיים שלה, היא גם מאוד קלילה וקלה לתפעול.
הסכינים האלו עם ידיות בסגנון מערבי קלאסי, עשויות מעץ שחור Pakka עם טבעת חיזוק מפלדה אל-חלד ושלוש מסמרות אל-חלד.

VG-10 היא סגסוגת מאוד פופולרית המשמשת בייצור של סכיני מטבח יפניות. היא נמצאת בשימוש אצל יצרנים מובילים רבים, כולל "החברה הגדולים". היא אל-חלד באופן מלא ולכן ממש קל לתחזק. שמירת השפה הינה ברמה גבוהה והיא אהובה היטב בזכות עמידה לשחיקה ולקורוזיה.

סכיני גיוטו הינן באופן בסיסי הגרסה היפנית של סכין שף מערבית עם מעט שינויים קטנים. תחילה, לרוב סכיני Gyuto אין את הטבעת הידוק המסורתית המערבית הנמצאת בבסיס העקב. בנוסף, לכמה מהן יש את הידיות בסגנון יפני מסורתי והן נקראות Wa-Gyutos. סכיני Gyuto יפניות עשויות לרוב מפלדה יותר דקה ויותר קשה האהובה על ידי מקצוענים רבים בגלל שהסכינים ניתנות להשחזה לשפה תלולה וחדה יותר, והסכינים אינן נדחסות במזון, לרוב כי הלהב לא נדחף אל האוכל כמו בסכינים עבות.

מידע נוסף
בית היוצר Cohsey
מתכת ליבה VG10
גימור דמשק 45 שכבות
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 320
אורך להב (מ"מ) 210
נפח Kanehide
Blade San Mai

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.