ידית לסכין  (עץ מיוצב) 180-240מ"מ ISAIAH SCHROEDER
ידית לסכין  (עץ מיוצב) 180-240מ"מ ISAIAH SCHROEDER ידית לסכין  (עץ מיוצב) 180-240מ"מ ISAIAH SCHROEDER ידית לסכין  (עץ מיוצב) 180-240מ"מ ISAIAH SCHROEDER ידית לסכין  (עץ מיוצב) 180-240מ"מ ISAIAH SCHROEDER
SKU
CH-210
זמינות: במלאי

ידית לסכין (עץ מיוצב) 180-240מ"מ ISAIAH SCHROEDER

410 ₪

מה זה עץ מיוצב?

עץ מיוצב הנמצא בשימוש כחומר לידית סכין, הוא עץ אשר ספוג עם חומר כימי מייצוב.
עץ המיוצב בצורה נכונה עבור חומר לידית סכין, ספוג עם חומר כימי מייצב המשרה את הסיבים של העץ ולאחר מכן הופך למוצק כאשר הוא נרפא. מטרת פעולת הייצוב היא להפוך את העץ עמיד הרבה יותר ממה שהוא נמצא בטבע, כדי להקטין את האפשרות של העץ להתכווץ או להתרחב.
עץ לא מטופל, עם הזמן, יתכווץ, יתרחב, יתנפח, יספוג מים, יהפוך כהה, ייסדק, יתעוות ויעשה דברים שליליים אחרים. עץ מיוצב יישאר בדיוק כפי שהיה על הסכין החדשה.

שמירה על הגימור בעץ מיוצב

עץ מיוצב ישמור על גימור טוב הרבה יותר זמן מאשר עץ טבעי שאינו מיוצב. אבל עם הזמן, תרצו לרענן אותו מעט, או אולי תצטרכו לתקן כמה שריטות או חריקות.
אם אין נזק למשטח אתם יכולים בדרך כלל להבריק דברים רק על ידי מריחת כמה שכבות של משחת ווקס ואחריו צחצוח ידני במטלית רכה. בדומה לצחצוח של זוג נעלי עור.
אם צריך קצת יותר מאשר שעווה פשוטה, תוכלו לשפשף את העץ עם צמר פלדה עדין במיוחד כדי להסיר כל חומר דביק מעל פני השטח. לאחר מכן תמרחו כמה שכבות של תערובת שמנים ותאפשרו להן להתייבש. תסיימו עם משחת שעווה ותשפשפו ידנית עם מטלית רכה. שיטה זו עובדת היטב עם סכיני מטבח ודברים אחרים אשר בשימוש רב.
אם על פני השטח יש שריטות, חריצים או נזק אחר, אתם תצתרכו לשפשף מחדש עם נייר זכוכית בעל גרגרים עדינים. לאחר ששייפתם את השטח שניזוק, המשיכו עם כמה שכבות של תערובת השמנים ובהמשך משחת שעווה ושפשוף ידני.

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.