סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE
 סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE  סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE  סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE  סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE
SKU
TK-180S
זמינות: במלאי

סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE

Special Price 487 ₪ מחיר רגיל 572 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה
סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ של קנהיד מייצרת את הלהב הזה מפלדה TK . ויש תמיד כמה סכינים "אהובות" שאנחנו חושבים שהן הולכות להיות פופולריות באופן מסיבי. זאת היא הסכין "האהובה" שלנו.
סכין מעולה במחיר ממש טוב. זאת הקדמה מושלמת לסכיני שף בסגנון יפני. קלה לתחזוקה, קלה לחידוד וקלה בכיס.
סנטוקו היא סכין רב תכליתית, אך עם נטייה קלה לירקות. סנטוקו זה אומר שלוש סגולות, או פתרון של שלוש בעיות. הסגולות או הבעיות הן עם פריסה, חיתוך קוביות וקיצוץ. הסכין סנטוקו צוברת פופולריות כל שנה במערב. הן קצרות יותר מסכיני שף אבל יש להן  גובה להב גדול יותר באופן יחסי.
ההבדל הבולט ביותר שלהן הוא בגיאומטרית הלהב אשר משלבת חוד בצורת רגל של כבשה. העיצוב ממשיך מגב הסכין ("הרצועה האחורית") עד למטה אל החזית, עם מעט מאוד מרווח מעל המשטח החותך האופקי, כאשר הלהב מונח באופן טבעי מן העקב אל השפה החותכת הקדמית. התוצאה היא סכין שהיא יותר מתאימה לחיתוך בדחיפה מאשר חיתוך בתנועת נדנדה.
סנטוקו של קנהיד TK מיוצרת עם מבנה של פלדה אחת יחידה השייכת לפלדות אל חלד למחצה. הסגסוגת עוברת הקשיה ל-61 רוקוול. הפלדה משלבת מספר מאפיינים של פלדה אל חלד (נוטה פחות לקורוזיה ולכן דורשת פחות תחזוקה), עם שמירת שפה וקלות השחזה המתווספים ללהבים מפלדת פחמן כל כולם. ההתאמה והגימור הכלליים הם ברמה גבוהה  במיוחד במחיר הנקודתי הזה. הלהב מוצמד לידית מעץ pakka שחור בסגנון מערבי אשר מציגה רמה טובה של התאמה וגימור.
מידע נוסף
בית היוצר Kanehide
מתכת ליבה ТК
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): 302
אורך להב (מ"מ) 180
נפח לא זמין
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.