סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#2 GIHEI
 סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#2 GIHEI  סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#2 GIHEI  סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#2 GIHEI  סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#2 GIHEI  סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#2 GIHEI  סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#2 GIHEI
SKU
GAN-G21AO2
זמינות: אזל מהמלאי

סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami#2 GIHEI

765 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
SAN MAI ROUND
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכין שף GIHEI (גיוטו) 210מ"מ  עשויה מהפלדה הפופולרית Hitachi Blue#2 אשר עברה הקשיה ל- 62-63 רוקוול. ליבת הפלדה מכוסה לאחר מכן בשכבה של פלדת אל-חלד SUS 405. זה מקנה ללהב חוזק וקלילות. זה גם הופך את התחזוקה לקלה יותר מאשר עם סכין שכולה מפלדת פחמן. פלדת השפה היא עדיין חשופה, כך שנדרשת תשומת לב כדי להגן עליו מפני חלודה. החיפוי מקבל גימור nashiji או עור של אגס מאוד אטרקטיבי.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

מר Hosokawa והבן שלו הקימו את המותג Gihei של סכינים יחד עם מותגים רבים אחרים, והמותג הזה

הוא דוגמה יפה של אומני המלאכה המומחים שלהם.Gihei בונה את הקו הזה של סכינים עם הסגסוגת הפופולרית Hitachi Blue paper #2.

היא מוקשת לרמה של HRC 62-63. ההשחזות על הסכינים האלו הן די יוצאות דופן. במקרה הזה זאת השחזה סימטרית 50/50, מושלמת עבור כל המשתמשים. חיפוי הפלדה אל-חלד SUS 405 מסייע להגן ולחזק את ליבת הפלדה. היא מקבלת גימור עם מראה יפה של עור אגס (nashiji) מעל השיפוע הראשוני. ההתאמה והגימור תואמים המחיר של הסכין הזה כמו כן את תכונותיו המצטיינות האחרות. חייבים עדיין לשמור על השפה החשופה Blue #2 כי היא עלולה להחליד אם משאירים אותה רטובה או מלוכלכת.

ההשחזה הראשונה של הלהב מתחילה למעלה על הפנים ומעניקה ניגוד נהדר בחלק של ה- nashiji. זה מבוצע בצורה מאוד מאוד טובה. באזור ה- choil בסמוך לידית, יש רדיוס מאוד נחמד, ויחד עם גב הלהב הוא מלוטש עד כדי גימור ברמה גבוהה. הפרופיל נוצר בצורה נאה עם השטח העיקרי די שטוח אשר מביא לעיקול עדין לכיוון החוד.

ההתאמה והגימור הם איכותיים במידה שווה,ועם טבעת הידוק מקרן תאו. יחד עם השחזה 50/50 זאת בחירה טובה עבור משתמשים שמאליים וימניים כאחד. הפרופיל מעט מעוגל עבור סכין  gyuto וזה הופך אותה ללהב טוב במיוחד עבור אנשים החותכים בשיטת נדנדה. אנחנו ממש אוהבים יצרן זה והסכינים שלו.סכיני Gyuto הינן באופן בסיסי הגרסה היפנית של סכין שף מערבית עם מעט שינויים קטנים. תחילה, לרוב סכיני Gyuto אין את הטבעת הידוק המסורתית המערבית הנמצאת בבסיס העקב. בנוסף, לכמה מהן יש את הידיות בסגנון יפני מסורתי והן נקראות Wa-Gyutos. סכיני Gyuto יפניות עשויות לרוב מפלדה יותר דקה ויותר קשה האהובה על ידי מקצוענים רבים בגלל שהסכינים ניתנות להשחזה לשפה תלולה וחדה יותר, והסכינים אינן נדחסות במזון, לרוב כי הלהב לא נדחף אל האוכל כמו בסכינים עבות.

מידע נוסף
בית היוצר Gihei
מתכת ליבה Aogami#2
גימור מרוקע
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 300
אורך להב (מ"מ) 210
נפח Hosokawa-san
Blade San Mai

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.