סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami Super Karaku | סכיני שף סאקאי
סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami Super Karaku | סכיני שף סאקאי סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami Super Karaku סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami Super Karaku | סכיני שף סאקאי
SKU
WAS-G210
זמינות: אזל מהמלאי

סכין שף (גיוטו) 210מ"מ Aogami Super Karaku

745 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL D-SHAPE
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכין מטבח יפני מקצועי מבית Karaku מיוצרות ב-Tosa שביפן והינן סכינים טובות מקצועי,העושות שימוש בפלדה Aogami Super / AoS , שמירת השפה היא יוצאת דופן באמת, וקל לחדד אותה בנוסף.

ה-Karaku Gyuto מסופק עם ידית עץ בצורת D, וטבעת חיזוק מפלסטיק. סכין זו צריכה להיות בשביל בעלי תקציב התחלתי, אבל זה להב אשר יכניס אתכם אל אחת הפלדות הטובות ביותר בעסק ובמחיר שלא קשור בדרך כלל לסגסוגת מעודנת זו.

Tosa הינו אזור מפורסם של יפן שבו מייצרים סכינים והם מתמחים בסכיני Kurouchi ובמחירים סבירים.

סכיני KARAKU

סכין מטבח יפני מבית KARAKU הינה סכין ברמה מקצועי עם נטייה מסוימת. בניגוד לאוסף של להבים רבים אחרים, פס ה-Karaku בנוי מפלדה ברמה איכותית ביותר: פלדת-על Aogami Super Steel או בקיצור AS.

סגסוגת זו בעלת ערך רב הינה חלק ממשפחת Hitachi Blue paper steel.היא חביבה באופן מיוחד הודות ליכולת שלה להניב שפה עדינה ביותר אשר נשמרת טוב יותר מרוב הפלדות האחרות. בנוסף, היא מאוד קלה להשחזה. הפלדה הינה תגובתית למדי, אי לכך ניגוב וייבוש חייבים להתבצע לאחר כל שימוש.עם להב באורך של 210 מ"מ, סכיני שף אלה מהוות כלי מושלם בכל מטבח. הן יכולות להתמודד עם כל משימה של חיתוך או קיצוץ, אך אנה, שימרו עליהן הרחק מעצמות או פריטים אחרים קשים מאוד. הן פשוט יישברו!הן בעלות להב נאה, די גבוה, אשר יהיה מוערך על ידי אלה האוהבים מרווח משמעותי בין האצבעות ללוח החיתוך. עובי הלהב הוא ממוצע עבור סוג זה של סכין.

ה-Karaku Gyuto מסופק עם ידית עץ בצורת D, וטבעת חיזוק מפלסטיק. סכין זו צריכה להיות בשביל בעלי תקציב התחלתי,אבל זה להב אשר יכניס אתכם אל אחת הפלדות הטובות ביותר בעסק ובמחיר שלא קשור בדרך כלל לסגסוגת מעודנת זו.


מהי פלדת Aogami Super

פלדה AS היא חלק ממשפחת הפלדות פחמן עליות Hitachi Blue Paper, אשר פותחו  במיוחד עבור כלים וסכינים. לפלדה הזאת יש את ההתנגדות לשחיקה הגבוהה ביותר ואת הקשיחות הנמוכה ביותר מבין שלושת הפלדות Blue Paper. שמירת השפה היא יוצאת דופן באמת וקל לחדד אותה בנוסף. היא מכילה את הכמות הגבוהה ביותר של פחמן וכרום מבין שלושת הסגסוגות אשר לא רק מגדילה את הקשיות שלה, אך גם נותנת לה יתרון קל על  האחרות מבחינת עמידות בפני קורוזיה. היזהרו עם זאת, שהיא עלולה לשנות גוון ולהחליד  אם היא לא נשמרת נקייה ויבשה בין השימושים, באופן מושלם.

תכסה בפטינה בקלות, אבל רק ניגוב וניקיון בזמן החיתוך, ושטיפה לאחר השימוש אתה, יימנעו לחלוטין ההחלדה.

 

 

 

 

 

 

 

מידע נוסף
בית היוצר Karaku
מתכת ליבה Aogami Super
גימור קאראוצי
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 366
אורך להב (מ"מ) 210
נפח Michikuni Tokaji
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.