סכין שף "Gyuto" של חברת KANEHIDE מפלדה אל-חלד GIN-5
סכין שף "Gyuto" של חברת KANEHIDE מפלדה אל-חלד GIN-5 סכין שף "Gyuto" של חברת KANEHIDE מפלדה אל-חלד GIN-5 סכין שף "Gyuto" של חברת KANEHIDE מפלדה אל-חלד GIN-5
SKU
PS60-1212
זמינות: במלאי

סכין שף (גיוטו) KANEHIDE מ"מ240 GIN5

734 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני שף "Kanehide" משובחות וארגונומיות מספקות ביצועים ללא תחרות, סכין ענקית בתמורה לכסף .
להב עשוי GIN5 עמיד לאורך זמן.פלדה הינה בעלת חדות דומה לזו של אזמל ניתוחים. כל סכין היא יצירת מופת אותנטית עם שפה חותכת Katana וחדות דומה לזו של אזמל ניתוחים.

סכיני שף מיוצרות עם פלדה אל-חלד PS60 (פלדה טהורה 60).הפלדה הזאת מבוססת על Gin5 של Hitachi, אשר היא מועדפת על ידי יצרנים רבים של סכיני גילוח. זה נלקח לרמה חדשה על ידי שימוש בטיפול בחום מיוחד אשר מגדיל את הקשיות עד כדי HRC 60. זה גם מוסיף רמה מוגברת של התנגדות לשחיקה, על ידי טיפול קריוגני בפלדה עם חנקן נוזלי.


סכין שף (גיוטו)

סכיני Gyuto הינן באופן בסיסי הגרסה היפנית של סכין שף מערבית עם מעט שינויים קטנים. תחילה, לרוב סכיני Gyuto אין את הטבעת הידוק המסורתית המערבית הנמצאת בבסיס העקב. בנוסף, לכמה מהן יש את הידיות בסגנון יפני מסורתי והן נקראות Wa-Gyutos. סכיני Gyuto יפניות עשויות לרוב מפלדה יותר דקה ויותר קשה האהובה על ידי מקצוענים רבים בגלל שהסכינים ניתנות להשחזה לשפה תלולה וחדה יותר, והסכינים אינן נדחסות במזון, לרוב כי הלהב לא נדחף אל האוכל כמו בסכינים עבות.

סכין שף "Gyuto" של חברת KANEHIDE מפלדה אל-חלד GIN-5 הינה בעלת חדות דומה לזו של אזמל ניתוחים.


סכין שף זאת הבחירה שלנו מספר 1 ברמת 500-750 ₪ . בחננו את הסכין הזאת במשך יותר חצי שנה והיא פשוט הסכין הטובה ביותר בטווח המחירים שלה.

הפלדה GIN-5 כמעט זהה ל-AEB-L ו-13C28.הצליחה להגדיל את הקשיות ל-HRC 60-61 באמצעות טיפול חום מיוחד וגם להגדיל את ההתנגדות לשחיקה על ידי מתן ללהבים טיפול קריוגני (הקפאה) עם חנקן נוזלי למינוס 180 מעלות צלזיוס. הטיפול מתחת לאפס פועל כדי לשנות אוטנטי שמור למרטנזיט, וכתוצאה מכך, הוא יעיל לא רק כדי לשפר את הקשיות, אלא גם את ההתנגדות לשחיקה.

Hitachi מייצרת את הפלדה הזאת עבור תעשיית הגילוח ויש לה נתח דומיננטי בשוק העולמי. היא כל כולה אל חלד, ניתנת להשחזה טוב מאוד, והיא בעלת נקודת אחיזה טובה. תנסו אותה ואנחנו חושבים שאתם תהיו שבעי רצון מהסכין הזאת כפי שאנחנו גם.

מידע נוסף
בית היוצר Kanehide
מתכת ליבה GIN5
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): לא זמין
אורך להב (מ"מ) 240 מ"מ
נפח לא זמין
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.