סכין שף (גיוטו) 240מ"מ AUS#8 SUISIN
סכין שף (גיוטו) 240מ"מ AUS#8 SUISIN סכין שף (גיוטו) 240מ"מ AUS#8 SUISIN סכין שף (גיוטו) 240מ"מ AUS#8 SUISIN
SKU
SUI-030013
זמינות: במלאי

סכין שף (גיוטו) 240מ"מ AUS#8 SUISIN

690 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני שף "SUISIN INOX" סכינים אלה עשויות משילוב ייחודי של פלדת פחמן INOX, כרום ומוליבדן אשר מעניקות לסכינים עמידות לחלודה ושפות חדות באופן יוצא מן הכלל.גימור ידני מעניק ללהב חדות מתמשכת.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

סכין שף (גיוטו)

סכיני גיוטו הינן באופן בסיסי הגרסה היפנית של סכין שף מערבית עם מעט שינויים קטנים. תחילה, לרוב סכיני גיוטו אין את הטבעת הידוק המסורתית המערבית הנמצאת בבסיס העקב. בנוסף, לכמה מהן יש את הידיות בסגנון יפני מסורתי והן נקראות Wa-Gyutos. סכיני Gyuto יפניות עשויות לרוב מפלדה יותר דקה ויותר קשה האהובה על ידי מקצוענים רבים בגלל שהסכינים ניתנות להשחזה לשפה תלולה וחדה יותר, והסכינים אינן נדחסות במזון, לרוב כי הלהב לא נדחף אל האוכל כמו בסכינים עבות.

הסכינים Suisin Inox

סדרות אלה הן בעלות להב דק וקל להשחזה העשוי מתערובת של פלדת בסיס AUS-8.הידית הפשוטה ובכל זאת יפה משני גוונים והסכין המאוזנת היטב עושים את הקו הזה נפוץ באופן בלתי יאומן.סכיני Suisin Inox מומלצות בחום לאלה הלומדים איך להשחיז סכינים באמצעות אבן השחזה.

פלדת AUS-8

סכיני SUISIN Inox הינן סכינים מפלדת פחמן גבוהה עמידה נגד חלודה, המציעות איכות מקצועית וערך. סכיני Inox שלנו אשר עמידות לחלודה מחליקות דרך המזון והן חיוניות במטבח המקצועי או בבית. מחושלות ומיוצרות בעבודת יד על ידי אומני מאסטר של SUISIN, כל סכין נעשית עם תשומת לב מרובה לפרטים. להבי Inox מפלדת פחמן עילית אל-חלד, מלוטשים ומושחזים אשר הם חסונים כפי שהם דקים, חותכים דרך המזון עם דיוק של לייזר. Inox הוא קיצור של "Inoxydable", המונח הצרפתי לפלדה אל-חלד, והסכינים Inox שלנו עשויות פלדת פחמן נוגדת חלודה Aus-8, עם האלמנטים הנוספים של ונדיום, כרום ומוליבדן עבור שימור שפה נוסף ומשופר. הסכינים מחושלות מחתיכה אחת יחידה של פלדת פחמן עילית ומתחברות אליהן ידיות מתרכובת עץ בדרגה גבוהה בסגנון מערבי פרמיום.

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Suisin
מתכת ליבה AUS8
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): 300
אורך להב (מ"מ) 240
נפח לא זמין
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.