סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE
סכין שף (גיוטו) KANEHIDE מ"מ180 TKB סכין שף (גיוטו) KANEHIDE מ"מ180 TKB סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TK KANEHIDE סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TKB KANEHIDE
SKU
TK-B290
זמינות: במלאי

סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ TKB KANEHIDE

450 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני שף (סנטוקו) 180מ"מ "Kanehide" מיוצרת עם מבנה של פלדה אחת יחידה השייכת לפלדות אל-חלד למחצה. הסגסוגת עוברת הקשיה ל-61 רוקוול. הפלדה משלבת מספר מאפיינים של פלדה אל-חלד (נוטה פחות לקורוזיה ולכן דורשת פחות תחזוקה), עם שמירת שפה וקלות השחזה ה מתווספים ללהבים מפלדת פחמן כל כולם. ההתאמה והגימור הכלליים הם ברמה גבוהה במיוחד במחיר הנקודתי הזה. הלהב מוצמד לידית מעץ pakka שחור בסגנון מערבי אשר מציגה רמה טובה של התאמה וגימור.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

סכין שף (סנטוקו)

סנטוקו היא סכין רב תכליתית, אך עם נטייה קלה לירקות. סנטוקו זה אומר שלוש סגולות, או פתרון של שלוש בעיות. הסגולות או הבעיות הן עם פריסה, חיתוך קוביות וקיצוץ. הסכין סנטוקו צוברת פופולריות כל שנה במערב. הן קצרות יותר מסכיני שף אבל יש להן  גובה להב גדול יותר באופן יחסי.


ההבדל הבולט ביותר שלהן הוא בגיאומטרית הלהב אשר משלבת חוד בצורת רגל של כבשה. העיצוב ממשיך מגב הסכין ("הרצועה האחורית") עד למטה אל החזית, עם מעט מאוד מרווח מעל המשטח החותך האופקי, כאשר הלהב מונח באופן טבעי מן העקב אל השפה החותכת הקדמית. התוצאה היא סכין שהיא יותר מתאימה לחיתוך בדחיפה מאשר חיתוך בתנועת נדנדה.


סנטוקו של קנהיד TK מיוצרת עם מבנה של פלדה אחת יחידה השייכת לפלדות אל חלד למחצה. הסגסוגת עוברת הקשיה ל-61 רוקוול. הפלדה משלבת מספר מאפיינים של פלדה אל חלד (נוטה פחות לקורוזיה ולכן דורשת פחות תחזוקה), עם שמירת שפה וקלות השחזה המתווספים ללהבים מפלדת פחמן כל כולם. ההתאמה והגימור הכלליים הם ברמה גבוהה  במיוחד במחיר הנקודתי הזה. הלהב מוצמד לידית מעץ pakka שחור בסגנון מערבי אשר מציגה רמה טובה של התאמה וגימור.

הסכינים Kanehide

קנהיד מיוצרת עם מבנה של פלדה אחת יחידה השייכת לפלדות אל-חלד למחצה. הסגסוגת עוברת הקשיה ל-61 רוקוול. הפלדה משלבת מספר מאפיינים של פלדה אל-חלד (נוטה פחות לקורוזיה ולכן דורשת פחות תחזוקה), עם שמירת שפה וקלות השחזה המתווספים ללהבים מפלדת פחמן כל כולם. ההתאמה והגימור הכלליים הם ברמה גבוהה במיוחד במחיר הנקודתי הזה. הלהב מוצמד לידית מעץ "pakka" שחור בסגנון מערבי אשר מציגה רמה טובה של התאמה וגימור.

פלדת TK

פלדות אל-חלד למחצה. הסגסוגת עוברת הקשיה ל-61 רוקוול. הפלדה משלבת מספר מאפיינים של פלדה אל-חלד (נוטה פחות לקורוזיה ולכן דורשת פחות תחזוקה), עם שמירת שפה וקלות השחזה המתווספים ללהבים מפלדת פחמן כל כולם. Hitachi מייצרת את הפלדה הזאת עבור תעשיית הגילוח ויש לה נתח דומיננטי בשוק העולמי. היא כל כולה אל חלד, ניתנת להשחזה טוב מאוד, והיא בעלת נקודת אחיזה טובה. תנסו אותה ואנחנו חושבים שאתם תהיו שבעי רצון מהסכין הזאת כפי שאנחנו גם.

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Kanehide
מתכת ליבה TK Stain-Resistant- High Carbon Steel
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): לא זמין
אורך להב (מ"מ) 180
נפח Kanehide
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.