סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ SANDVIK 19C27 MINAMOTO
סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ SANDVIK 19C27 MINAMOTO סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ SANDVIK 19C27 MINAMOTO סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ SANDVIK 19C27 MINAMOTO סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ SANDVIK 19C27 MINAMOTO
SKU
MKP-YS900
זמינות: אזל מהמלאי

סכין שף (סנטוקו) 180מ"מ Sandvik 19C27 Minamoto

462 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
SAN MAI WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

Minamoto Hamon 

 

סכיני Minamoto Hamon מיוצרות בעיר Seki, ביפן, ומציעות איכות מעולה במחירים נוחים. סכינים ייחודיות אלה עשויות מפלדה 19C27 שהיא פלדה אל-חלד מועדפת, שנמצאת בשימוש בסכיני מטבח רבות, באיכות גבוהה. היא טובה במיוחד בשל תכונות האל חלד המושלמות שלה וגם בשל עמידותה הטובה לחלודה.

Minamoto אלה מהוות עסקה טובה מכיוון שהן כל כולן אל חלד, עושות שימוש מעולה בפלדה שנקראת 19C27 אשר ניתנת לחידוד באופן מניח את הדעת ממש, עם שמירת שפה טובה הודות לטיפול בחום לקושי 60-61 HRC. הידיות עשויות מעץ pakka והן בעלות התאמה וגימור נהדרים.

סכיני Santoku הן סכינים פופולריות מאוד הן במטבחים ביתיים והן במטבחים מקצועיים. על ידי שילוב של תכונות רבות של סכין gyuto ושל סכין שף מערבית, גיאומטריית הלהב שלהן כוללת את הקצה בצורת רגל של כבשה. עיצוב של הרגל של כבשה ממשיך בעיקר מגב הסכין ("רצועה אחורית") עד למטה אל החזית, עם מעט מאוד מרווח מעל המשטח החותך האופקי, כאשר הלהב מונח באופן טבעי מן העקב אל השפה החותכת הקדמית. התוצאה היא סכין אשר מעדיפה פחות תנועה נדנדה בהשוואה לסכין gyuto או סכין שף. "Santoku" מתורגם לשלושת הסגולות. זהו תאור מושלם של שלושת פעילויות החיתוך שהסכין מבצעת היטב: פילוח, חיתוך קוביות וקיצוץ.

מידע נוסף
בית היוצר MINAMOTO KOTETSU
מתכת ליבה SANDVIK19C27
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 305
אורך להב (מ"מ) 180
נפח לא זמין
Blade San Mai

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.