סכין קופיץ ירקות (נקירי) 185 מ"מ | KANEHIDE |  סאקאי סכיני שף
סכין קופיץ ירקות (נקירי) 185 מ"מ | KANEHIDE |  סאקאי סכיני שף סכין קופיץ ירקות (נקירי) 185 מ"מ | KANEHIDE |  סאקאי סכיני שף KANEHIDE מ סכין ירקות (נקירי) KANEHIDE מ"מ180 TK
SKU
TK-2780N
זמינות: אזל מהמלאי

סכין ירקות (נקירי) KANEHIDE מ"מ180 TK

515 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

הסכין Kanehide TK Nakiri מ"מ180, בנויה מפלדה TK. TK שייכת לפלדות אל-חלד למחצה, אשר לה את הרגש והיכולת כמו של פלדת פחמן, להיות מחודדת בקלות יחסית. זהו להב מפלדה אחת יחידה עם גימור נאה של פני הלהב באמצעות מכונה. השפה מחוץ לקופסה, חדה להפליא. האופן שבו היא מושחזת בקלות וביעילות, מרשים ביותר. אזורי הגב וסמוך לידית של הלהב מוגמרים בצורה נאה, כמו בידית מעץ pakka בסגנון מערבי.

זאת סכין ממש טובה והיא בנויה יותר בעקבות מחירה התחרותי. ה- Nakiri Kanehide TK תהיה בחירה מצוינת עבור קו של שף, טבח ביתי או כל אחד שמחפש לחוות את ההיבטים הייחודיים של סכין בסגנון nakiri מבלי לשבור חסכונות בבנק.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

סכיני נקירי

סכיני נקירי הן בעלות שיפוע כפול המעוצבות במיוחד לעבודה עם ירקות. פרופילים שטוחים וחודים מרובעים מאפיינים סכיני נקירי. הפרופיל הזה הופך סכינים אלה אידאלים לחיתוך בדחיפה ולקיצוץ אך מסורבלות בחיתוך מתנדנד. סכיני נקירי מושחזות לעיטים קרובות דק על מנת ליעל ביצועים ונהנות משפה חותכת מעודנת. בעיצוב דומה קיימת הסכין המסורתית Usuba בעלת שיפוע יחיד אשר גם מעוצבת במיוחד לשימוש על ירקות. בעוד המשימה הראשונית המשויכת לסכיני נקירי היא קיצוץ ירקות (nakiri פירושו "ירקות" ביפנית), הן גם בחירה טובה מאוד עבור משימות רבות נוספות בסביבת המטבח. הן שונות מהסכינים Deba היפניות בצורתן, כי יש להן שפת להב ישרה, שמתאימה לחיתוך לכל אורך לוח החיתוך, ללא צורך במשיכה או דחיפה אופקיים. הן גם הרבה יותר רזות מאשר הסכין deba, עם גובה להב יותר גבוה.

הסכינים Kanehide

קנהיד מיוצרת עם מבנה של פלדה אחת יחידה השייכת לפלדות אל-חלד למחצה. הסגסוגת עוברת הקשיה ל-61 רוקוול. הפלדה משלבת מספר מאפיינים של פלדה אל-חלד (נוטה פחות לקורוזיה ולכן דורשת פחות תחזוקה), עם שמירת שפה וקלות השחזה המתווספים ללהבים מפלדת פחמן כל כולם. ההתאמה והגימור הכלליים הם ברמה גבוהה במיוחד במחיר הנקודתי הזה. הלהב מוצמד לידית מעץ "pakka" שחור בסגנון מערבי אשר מציגה רמה טובה של התאמה וגימור.

פלדת TK

פלדות אל-חלד למחצה. הסגסוגת עוברת הקשיה ל-61 רוקוול. הפלדה משלבת מספר מאפיינים של פלדה אל-חלד (נוטה פחות לקורוזיה ולכן דורשת פחות תחזוקה), עם שמירת שפה וקלות השחזה המתווספים ללהבים מפלדת פחמן כל כולם. Hitachi מייצרת את הפלדה הזאת עבור תעשיית הגילוח ויש לה נתח דומיננטי בשוק העולמי. היא כל כולה אל חלד, ניתנת להשחזה טוב מאוד, והיא בעלת נקודת אחיזה טובה. תנסו אותה ואנחנו חושבים שאתם תהיו שבעי רצון מהסכין הזאת כפי שאנחנו גם.

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Kanehide
מתכת ליבה ТК
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): 310
אורך להב (מ"מ) 185
נפח לא זמין
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.