אבן השחזה - Naniwa Proffesional Grit No. #600
אבן השחזה - Naniwa Proffesional Grit No. #600 אבן השחזה - Naniwa Proffesional Grit No. #600 אבן השחזה - Naniwa Proffesional Grit No. #600
SKU
P-306
זמינות: במלאי

אבן השחזה - Naniwa Proffesional Grit No. #600

469 ₪

אבן השחזה Naniwa Professional #600

אבני השחזה Professional Naniwa הנן אבני מים יפניות הקשות ביותר. הבלאי הוא מינימלי, באפשרותכם להשתמש בהן במשך שנים רבות. בנוסף, האבנים כמעט ולא סופגות מים כלשהם. מספיק להרטיב אותן לרגע קצר על מנת שתוכלו להתחיל. Naniwa Professional הוא ממשיכו של הסדרה הידועה היטב Chosera.
Professional Naniwa הנן אבני מים יפניות הקשות ביותר. לכן הבלאי הוא מינימלי בהחלט ואורך החיים מקסימאלי. הן אינן סופגות מים, כך שהן מוכנות לשימוש מידי. הרטבת האבנים לזמן מה ושמירתן לחות מספיק בהחלט. בחירת גודל הגרגרים בקו פרמיום זה של יצרן אבני השחזה יפניות המבוסס ביותר רחבה מאוד, כך שאתם יכולים להרכיב בעצמכם את הערכה האידאלית של אבני השחזה.
האבנים Naniwa Professional הן היורש של האבנים Naniwa Chosera . Naniwa שיפרה את הגורם המקשר כדי לשמור על שלמות החומר האברסיבי.
כל היבט של הייצור של אבני השחזה Naniwa נעשה על ידי Naniwa. בקרת איכות קפדנית מאוד מבטיחה איכות גבוהה ועקבית.

 

תאור

דרות Naniwa Professional הן הגרסה המשופרת של הסדרות Naniwa Chosera Stones. Naniwa חידשה את הגורם המקשר של אבני מים. זה ייחודי ש- Naniwa עצמה דואגת לייצור של הגורם המקשר. התאמה אופטימלית של גודל הגרגרים היא חשובה. התוצאה של זה היא שמאפייני החידוד של אבני מים Naniwa טובים יותר באופן משמעותי מאשר חידוד עם אבנים של מותגים אחרים, אף-על-פי שגודל הגרגרים ניתן להשוואה.
Professional Stone מיוצרת על בסיס דבק מגנזיום. זוהי שיטת הפקה עילאית המבטיחה תכונות השחזה מדהימות. האבנים Professional Stones בקושי סופגות מים, אז אתם רק צריכים להרטיב אותן ולאחר מכן אתם יכולים להתחיל מיד בתהליך החידוד. הן לא חייבות להיות טבולות מתחת למים. ברגע שסיימתם את תהליך החידוד, חשוב לייבש את האבנים ולאחסן אותן במקום יבש וחשוך. דבר זה מונע היווצרות סדקים קטנים.
בהקשר לגודל הגרגרים, אבני ההשחזה מסופקות עם מספר גדלים של גרגרים. ככל שהמספר גדול יותר, כך הגרגרים עדינים יותר. ככל שהמספר קטן יותר, כך תוצאת ההשחזה יותר חדות. אתם מתחילים את תהליך החידוד עם גרגרים גסים ולאחר מכן אתם ממשיכים עם גרגרים עדינים יותר. השלבים בין 2 ל-3 בין הגדלים השונים של הגרגרים הם אידיאליים.

אינדיקציה עבור הבחירה של אבן חידוד נכונה:
גודל גרגרים מ- 200 עד 600: מתאים לתיקון החתך של סכינים קהות.
גודל גרגרים מ- 800 עד 1000: מתאים להשחזה של סכינים שנמצאות במצב טוב
גודל גרגרים מ- 2000 עד 3000: לקבלת תוצאת חידוד חדה יותר מאשר המצב שבו הרבה סכינים חדשות מסופקות.
גודל גרגרים מ- 5000 עד 12000: עבור החידוד של סכינים למצב של חדות כתער.

השחזה באמצעות Naniwa Professional או Naniwa Specialty ?
אבני השחזה Naniwa Professional נותנות קצת יותר "בוץ" מאשר אבני השחזה Naniwa Specialty. זאת משחה בהירה שעולה במהלך החידוד. עם המשחה הזאת, הסכין מחליקה  על פני האבן בקלות רבה יותר. זה גם נותן לאבן גרגרים עדינים יותר. התוצאות הן אפילו טובות יותר. בקיצור: יותר משחה בוצית, תוצאות טובות יותר.

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.