אבן השחזה - Naniwa Sharpening  #3000
אבן השחזה - Naniwa Sharpening  #3000 אבן השחזה - Naniwa Sharpening  #3000 אבן השחזה - Naniwa Sharpening  #3000 אבן השחזה - Naniwa Sharpening  #3000
SKU
S-430
זמינות: במלאי

אבן השחזה - Naniwa Sharpening #3000

615 ₪

אבן השחזה Naniwa Sharpening Series #3000

האבנים מהסדרות Naniwa Sharpening Series (בעבר בשם Superstone) אינן דורשות השרייה. הן זמינות במספרי גרגרים מ- 220 ועד ל- 12,000. האבן השחזה Naniwa Sharpening Stone היא אבן מים יפנית מרגשת חדשה של Naniwa. הם שידרגו לאחרונה את התהליך שלהם כדי לשפר עוד יותר את האבן הישנה Super Stone. הבדיקות ההדוקות יותר של גודל הגרגרים חורגות מהסטנדרטים הישנים.
אבן ההשחזה היא עבה מספיק כדי לספק שנים רבות של החידוד.

השחזה מהירה
אבנים אלה מחדדות במהירות רבה. עם רבות מסגסוגות פלדה מודרניות המשמשות בסכינים ובכלים, מהירות החידוד עשויה להיות גורם חשוב כאשר בוחנים אבן השחזה. אבנים אלה עובדות היטב עם פלדות כלים קשות כגון ZDP189 או HAP40 וסגסוגות אל-חלד קשות מאוד, נפוצות בכלי חתך יפניים ומערביים.


מומלץ בשל האיכות
התרשמנו מאוד עם האיכות של האבנים הללו. בין אם אתם רוכשים את האבן הגסה מאוד בעלת גרגרים של 220 או שאתם עושים כל הדרך מעלה עד לאבן העדינה ביותר בעלת גרגרים של 12,000, מצאנו את האבנים האלה עם ציון מאוד עקבי. אם חשבתם על רכישת ערכה של אבני מים יפניות, אנו ממליצים בהחלט על אבני השחזה Naniwa Sharpening Stones.


מלוכד באמצעות שרף להתיז וקדימה

אם אתם רוצים לרדת לפרטים הממשיים של אבנים אלו, הן מיוצרות עם שרף כחומר מלכד. הליכוד באמצעות שרף נותן לאבנים האלו שני יתרונות ממשיים. קודם כל, השרף המלכד  מאפשר רמה גבוהה יותר של חלקיקי חומר אברסיבי בהשוואה לשיטות פחות יקרות של הדבקת אבן. הרמות הגבוהות יותר של חומר אברסיבי תורמות למהירות של החידוד. שנית, אבנים אלו מלוכדות בשרף, אינן דורשות השרייה במים לפני השימוש, פשוט התזה מלמעלה זה כל מה שצריך.

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.