אבן השחזה - NANIWA TRADITIONAL #6000
אבן השחזה - NANIWA TRADITIONAL #6000 אבן השחזה - NANIWA TRADITIONAL #6000 אבן השחזה - NANIWA TRADITIONAL #6000
SKU
T-360
זמינות: במלאי

אבן השחזה - NANIWA TRADITIONAL #6000

370 ₪

אבן השחזה Naniwa Traditional #6000

אבני השחזה Naniwa Traditional Series מאזנות מחיר וביצועים באבן בגודל מלא. האבן Traditional Stone דורשת השרייה לפני השימוש. הן זמינות ב- 220, 1000, 1500, 6000 ו- 8000 מספרי גרגרים אפשריים.
Naniwa ידועה בשל ייצור אבני מים איכותיות. אבני השחזה יפניות Naniwa Traditional Water Stone היא איננה יוצאת דופן. אם אתם מחפשים אבן מים איכותית, האבן Naniwa Traditional מציעה תמורה אדירה בעבור אבן בגודל מלא. האבן היא מספיק עבה כדי לספק שנים רבות של חידוד.
האבנים Naniwa Traditional Water Stones הן איזון מעולה בין מחיר ותכונות. אתם עדיין מקבלים את האיכות ואת תשומת הלב אשר Naniwa מעניקה לכל האבנים שלהם, אבל ללא צורך לשלם את המחיר הגבוה יותר של קו האבנים היקרות יותר.
בניגוד לאבנים Super Stones (אשר נקראות עכשיו Sharpening Stones), לאלה יש חומר מקשר מסורתי אשר סופג מים. אנו ממליצים להשרות במים לפני השימוש. הגרגרים הגסים יותר סופגים מים בקלות, בו בזמן שהגרגרים העדינים יותר אינם דורשים כל כך השרייה לפני השימוש.
מתוצרת יפן.

זמין בגודל גרגרים כדלהלן:

220 גודל גרגרים גסים ביותר – גודל גרגיר זה הוא מעולה לקביעת זווית שיפוע חדשה על כלי או על סכין. אנו גם ממליצים על זה להשחזת להבים מאוד שחוקים או סדוקים. האבן 220 גרגרים מחדדת מהר מאוד.

1000 גודל גרגרים בינוני - אבן זו היא בחירת הגרגרים פופולרית מאוד כי היא באמת מתחילה בעידון השפה. האבן הזאת היא המשך מעולה אחרי השימוש באבן 220. אם השפה שלכם לא שחוקה מאוד, אינכם צריכים להתחיל בשום אבן גסה יותר מזו. במחיר ובגרגירים, זה אחד הערכים הטובים ביותר באבני חידוד.

1500 גודל גרגרים בינוני עדין - אבן זו היא מספיק עדינה עבור יישומים רבים. במטבח, אבן זו תשאיר את הסכין שלכם עם שפה טובה יותר משפות רבות מהמפעל. בגודל גרגרים כזה, האבן הזו היא עדינה משמעותית יותר מאשר אבנים רבות מסומנות "עדין" אשר תוכלו למצוא בחנויות.

6000 גודל גרגרים עדין מאוד - זה עדיין עוד בחירה טובה כגודל גרגרים סופי עבור סכינים וכלים רבים. אבן זו מתפקדת טוב מאוד לאחר שהשתמשתם ב- 1000 או 1500 גרגרים, והיא מספיק עדינה כדי להיחשב שפה מלוטשת.

8000 גודל גרגרים עדין ביותר – האבן הזאת 8000 גרגרים היא מאוד עדינה. זהו שלב סופי נפלא עבור רוב שפות הסכינים או הכלים. היא נבדלת בהרגשה ובעלות משאר הקו של Naniwa Traditional Water Stones. הצבע הלבן הטהור גם נותן לכם משוב ויזואלי ביותר כאשר מחדדים. היא מבחינה טכנית סופגת מים, אך איננה סופגת את המים כמו האבנים האחרות בקו, אבן זו מלטשת טוב והיא כדאית בהפרש במחיר. אבן זו מחליפה את האבן הקודמת של Naniwa, הנקראת לעתים קרובות Snow White.

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.