סכין עזר (פטי)  120מ"מ AUS#8 SUISIN
 סכין עזר (פטי)  120מ"מ AUS#8 SUISIN  סכין עזר (פטי)  120מ"מ AUS#8 SUISIN  סכין עזר (פטי)  120מ"מ AUS#8 SUISIN
SKU
SUI-030002
זמינות: במלאי

סכין עזר (פטי) 120מ"מ AUS#8 SUISIN

406 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

הסכין  סכין עזר (פטי) הינה במידה המתאימה לעבודות עדינות, לחיתוך או לקילוף ירקות קטנים, פירות ועצבי טיבול.

סכיני Suisin Inox מומלצות בחום לאלה שלומדים איך להשחיז סכינים באמצעות אבן השחזה. סדרות אלה הן בעלות להב דק וקל להשחזה העשוי מתערובת של פלדת בסיס AUS-8. הידית הפשוטה ובכל זאת יפה משני גוונים והסכין המאוזנת היטב עושים את הקו הזה נפוץ באופן בלתי יאומן.

אוסף סכיני SUISIN בסגנון מערב עשויות משילוב ייחודי של פלדת פחמן עילית, כרום ומוליבדן, אשר מעניקות להן את העמידות העליונה לחלודה. תהליך הגימור הידני מספק למשתמש מדריך מעולה להשחזה. הסכינים האלגנטיות, הדקות והקלות משקל האלה מציעות להב קל להשחזה עבור שפת חיתוך הטובה ביותר. כל המרכיבים האלה מגיעים לשיא בהקשר לאיכות להב שהיא מושכת, עמידה ומקצועית אשר הינה ייחודית באמת.

סדרה Suisin Inox Western, היא קצת יותר מסוס עבודה ביחס לסדרה INOX Honyaki. הלהבים הם מעט יותר קשים, עמידים יותר, ולכן מאפשרים שקט נפשי בעת שימוש במטבח פעיל. הם דקים מאחורי השפה, אם כי לא די רזים כמו הסדרות INOX Honyaki. שימור שפה מחזיק מעמד זמן קצר יותר מהסדרות Honyaki, אך הלהבים הם פחות שבירים. הידית עשויה  Pakkawood בעלת שני גוונים עם גימור והתאמה מעולים.


סכין עזר (פטי) הינן סכיני שירות קטנות, בעיצוב יפני. סכיני Petty יכולות להשתנות גם פרופיל וגם במידה, ומשתרעות החל מ-75 מ"מ ועד ל- 210 מ"מ. סכיני Petty דומות מאוד לסכין קילוף הערבית הנפוצה והתועלתית. בזמן שלא קיים כלל נוקשה בהקשר לאיפה סכין Petty מסתעפת, או לאיזה יישום היא מתאימה ביותר, סכיני petty נחשבות לעתים קרובות לאידאליות למשימות קטנות ועדינות על משטח חיתוך, בו בזמן שסכיני קילוף יעילות יותר ביד. כל אחד שמתעניין בסכין petty צריך בנוסף לקחת בחשבון שגם סכין קילוף או סכין שימושית צריכות להתאים לצרכים שלו.

מידע נוסף
בית היוצר Suisin
מתכת ליבה AUS8
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): 120
אורך להב (מ"מ) 180
נפח לא זמין
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.