סכיני שף סאקאי | סכין עזר (פטי) מ"מ120 | COHSEY Tsuchime
 סכיני שף סאקאי | סכין עזר (פטי) מ"מ120 | COHSEY Tsuchime  סכיני שף סאקאי | סכין עזר (פטי) מ"מ120 | COHSEY Tsuchime
SKU
KG5-P15W
זמינות: במלאי

סכין עזר (פטי) COHSEY מ"מ150 VG5

399 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
SAN MAI WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני שף "COHSEY Tsuchime"

סכיני COHSEY ידועות היטב בשל היכולת שלהן לביצועי חיתוך טובים, על ידי שימוש בפלדות המובילים בשוק, עם טיפול חום ללא דופי והשחזות יפות ודקות, והכל במחירים סבירים מאוד. קו סכיני tsuchime (אשר מתורגם בערך ל-"מוכה בפטיש" ביפנית) נוצר עבור טבחים מקצועיים ושפים ביתיים המחפש ביצועים נאים לעיין, חוזק וקלות החידוד. הם משתמשים בפלדה VG-5 בשפה החותכת אשר מטופלת בחום ל- 60 רוקוול.

הסכין COHSEY VG-5 Tsuchime - Petty מ"מ150 היא סכין עם להב קצר עבור סכין שף (גיוטו) אבל היא אחת שמהווה עסקה טובה עבור שימושיות ורב-גוניות. האורך הקצר יותר שלה הינו מושלם עבור חללים קטנים ולוחות חיתוך, כמו כן גם מאוד מותאם לטיפול במרכיבים קטנים וקישוטים.

הידית בסגנון מערבי מסורתי עשויה עץ PAKKA שחור, בצירוף טבעת הידוק מפלדה אל-חלד בגימור נאה. זאת סכין ממש טובה במיוחד עבור משהו בטווח המחירים הזה.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

סכין עזר (פטי)

הסכין פטי - הינה במידה המתאימה לעבודות עדינות, לחיתוך או לקילוף ירקות קטנים, פירות ועשבי טיבול.

הסכינים COHSEY

להב בעל תחושה ומראה יפני טיפוסי עם ידית בסגנון מערבי לאלה המעדיפים סוג זה של אחיזה, וכדי לעשות זאת במחיר סביר. במקרה של להבים אלה אנו מאמינים שהשגנו את המטרה הזאת. בשילוב עם גימור מרוקע tsuchime ייחודי באמת, אשר דומה יותר למראה מנומר מאשר מראה מרוקע, סכיני מטבח יפות אלה מניבות קצת זוהר והמון ביצועים לארסנל הסכינים שלכם. הן כוללות ידית מעץPAKKA שחור עשויה היטב ומאוזנת עם טבעת הידוק מפלדה אל-חלד. ביצועים מעולים ומראה נעים, כל זאת במחיר נהדר!

פלדת VG-5

VG-5 היא פלדה אל-חלד מעודנת מאוד עם מאפיינים ייחודיים. זה איננו ייצור המוני כמו כמה פלדות אל-חלד והוא תואם נישה מסוימת, היכן שפלדות טהורות עם סגסוגות קפדניות נדרשות. היא דומה ל- VG-10 מלבד מבנה גרגיר מעט גדול יותר בשל תכולת ונדיום יותר מאשר ב- VG-10. VG-10 מכילה גם קובלט, אשר חסר ב- VG-5.

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Cohsey
מתכת ליבה VG5
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 200
אורך להב (מ"מ) 150
נפח לא זמין
Blade San Mai

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.