סכין שף (גיוטו) 210מ"מ AUS#8  SUISIN
 סכין שף (גיוטו) 210מ"מ AUS#8  SUISIN  סכין שף (גיוטו) 210מ"מ AUS#8  SUISIN  סכין שף (גיוטו) 210מ"מ AUS#8  SUISIN  סכין שף (גיוטו) 210מ"מ AUS#8  SUISIN
SKU
SUI-030012
זמינות: במלאי

סכין שף (גיוטו) 210מ"מ AUS#8 SUISIN

565 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני Suisin Inox מומלצות בחום לאלה שלומדים איך להשחיז סכינים באמצעות אבן השחזה. סדרות אלה הן בעלות להב דק וקל להשחזה העשוי מתערובת של פלדת בסיס AUS-8. הידית הפשוטה ובכל זאת יפה משני גוונים והסכין המאוזנת היטב עושים את הקו הזה נפוץ באופן בלתי יאומן.

סכיני Gyuto הן בדרך כלל סכינים רב תכליתיות המיועדות לחתוך, לפרוס, לקצץ ...וכו'.הן דומות לסכיני שף מערביות בגודל ובצורה אך ללא מגן אצבע ועם פרופיל להב מעט יותר שטוח ופחות בטן.

אוסף סכיני SUISIN בסגנון מערב עשויות משילוב ייחודי של פלדת פחמן עילית, כרום ומוליבדן, אשר מעניקות להן את העמידות העליונה לחלודה. תהליך הגימור הידני מספק למשתמש מדריך מעולה להשחזה. הסכינים האלגנטיות, הדקות והקלות משקל האלה מציעות להב קל להשחזה עבור שפת חיתוך הטובה ביותר. כל המרכיבים האלה מגיעים לשיא בהקשר לאיכות להב שהיא מושכת, עמידה ומקצועית אשר הינה ייחודית באמת.

סדרה Suisin Inox Western, היא קצת יותר מסוס עבודה ביחס לסדרה INOX Honyaki. הלהבים הם מעט יותר קשים, עמידים יותר, ולכן מאפשרים שקט נפשי בעת שימוש במטבח פעיל. הם דקים מאחורי השפה, אם כי לא די רזים כמו הסדרות INOX Honyaki. שימור שפה מחזיק מעמד זמן קצר יותר מהסדרות Honyaki, אך הלהבים הם פחות שבירים. הידית עשויה  Pakkawood בעלת שני גוונים עם גימור והתאמה מעולים.


סכיני Gyuto הינן באופן בסיסי הגרסה היפנית של סכין שף מערבית עם מעט שינויים קטנים. תחילה, לרוב סכיני Gyuto אין את הטבעת הידוק המסורתית המערבית הנמצאת בבסיס העקב. בנוסף, לכמה מהן יש את הידיות בסגנון יפני מסורתי והן נקראות Wa-Gyutos. סכיני Gyuto יפניות עשויות לרוב מפלדה יותר דקה ויותר קשה האהובה על ידי מקצוענים רבים בגלל שהסכינים ניתנות להשחזה לשפה תלולה וחדה יותר, והסכינים אינן נדחסות במזון, לרוב כי הלהב לא נדחף אל האוכל כמו בסכינים עבות.

מידע נוסף
בית היוצר Suisin
מתכת ליבה AUS8
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): 210
אורך להב (מ"מ) 320
נפח לא זמין
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.