הסדרה Suisin Inox Western
סכיני Deba הינן סכינים עבות וחזקות אשר באופן מסורתי משמשות ביפן לפילוט דגים.
הסדרה Suisin Inox Western
סכיני Deba הינן סכינים עבות וחזקות אשר באופן מסורתי משמשות ביפן לפילוט דגים.
 סכין פילוט דגים (דבה) 240מ"מ AUS#8  SUISIN  סכין פילוט דגים (דבה) 240מ"מ AUS#8  SUISIN
SKU
SU-030033
זמינות: במלאי

סכין פילוט דגים (דבה) 240מ"מ AUS#8 SUISIN

1,094 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני Deba הינן סכינים עבות וחזקות אשר באופן מסורתי משמשות ביפן לפילוט דגים.

סכיני Suisin Inox מומלצות בחום לאלה שלומדים איך להשחיז סכינים באמצעות אבן השחזה. סדרות אלה הן בעלות להב דק וקל להשחזה העשוי מתערובת של פלדת בסיס AUS-8. הידית הפשוטה ובכל זאת יפה משני גוונים והסכין המאוזנת היטב עושים את הקו הזה נפוץ באופן בלתי יאומן.


אוסף סכיני SUISIN בסגנון מערב עשויות משילוב ייחודי של פלדת פחמן עילית, כרום ומוליבדן, אשר מעניקות להן את העמידות העליונה לחלודה. תהליך הגימור הידני מספק למשתמש מדריך מעולה להשחזה. הסכינים האלגנטיות, הדקות והקלות משקל האלה מציעות להב קל להשחזה עבור שפת חיתוך הטובה ביותר. כל המרכיבים האלה מגיעים לשיא בהקשר לאיכות להב שהיא מושכת, עמידה ומקצועית אשר הינה ייחודית באמת.

הסדרה Suisin Inox Western, היא קצת יותר מסוס עבודה ביחס לסדרה INOX Honyaki. הלהבים הם מעט יותר קשים, עמידים יותר, ולכן מאפשרים שקט נפשי בעת שימוש במטבח פעיל. הם דקים מאחורי השפה, אם כי לא די רזים כמו הסדרות INOX Honyaki. שימור שפה מחזיק מעמד זמן קצר יותר מהסדרות Honyaki, אך הלהבים הם פחות שבירים. הידית עשויה  pakkawood בעלת שני גוונים עם גימור והתאמה מעולים.


סכיני פילוט דגים(Deba) הינן סכינים עבות וחזקות אשר באופן מסורתי משמשות ביפן לפילוט דגים. משתמשים אחדים התאימו את שפת הסכינים האלה למשימות מטבח אחרות כמו פירוק עופות, או לשימוש כקופיץ ירקות, אבל הסכין תוכננה להצטיינות בהכנת דגים. רוב סכיני Deba הינן בעלות שיפוע יחיד, זה אומר שהסכין מושחזת בצד אחד בלבד כאשר הצד האחורי של הסכין נשאר שטוח. סכינים בעלות שיפוע יחיד יש להן זוויות יותר חדות בשפות שלהם, דבר שמצטיין בחיתוך רך יותר, מוצרים דקים יותר כמו דגים, אך לעומת זאת הן דורשות ערכת מיומנות שונה כדי להשתמש ולהשחיז. צריך שיהיה לקונים איזה בקיאות עם השימושים והתמחויות בתחזוקה של סכיני שיפוע יחיד על מנת ליהנות לגמרי ברוב סכיני Deba. קיימות מעט "סכיני Deba מערביות" אשר מושחזות בשני הצדדים. סכינים אלה מתוכננות להתמודד עם משימות כבדות מאוד כמו פירוק עופות או דלעת.


מידע נוסף
בית היוצר Suisin
מתכת ליבה AUS8
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): 320
אורך להב (מ"מ) 240
נפח SUISIN
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.