סכין עזר (פטי) SUISIN SP-Innox מ"מ150 AUS10
סכין עזר (פטי) SUISIN SP-Innox מ"מ150 AUS10 סכין עזר (פטי) SUISIN SP-Innox מ"מ150 AUS10
SKU
SUIS-031004
זמינות: במלאי

סכין עזר (פטי) 150מ"מ AUS#10 SUISIN SP Inox

545 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

SUISIN SPECIAL INOX

טווח ה- Special Inox הם סכינים מסדרת שלב כניסה מקצועי, מעוצבות עבור שפים במרחבי כדור הארץ המעדיפים ידיות בסגנון מערב, עם חדות מרשימה ושמירת שפה – החסרים במקבילות האירופאיות. הן ניתנות לשימוש בכל המוסדות בכל חלקי העולם מכיוון שהידיות עשויות פלסטיק בהנדסה בדירוג גבוה.

סכינים אלה, Special Inox, הן עליית מדרגה רצינית באיכות במותג Suisin Inox. הפלדה המשמשת לייצורן היא AUS#10, שהינה יותר קשה מפלדה אל-חלד סטנדרטית ומניבה סכין יותר חדה השומרת על שפתה לאורך זמן. היא מניבה בנוסף עמידות גבוהה לחלודה.

הידית עשויה מחומר (POM (Polyoxymethylene, שהוא חומר פלסטיק ברמה הנדסית גבוהה, אשר הינו עמיד למים לחלוטין, דוחה כל סוג חיידק ואף חסין לחומצה. הידית מסומררת בשלושה מקומות על כל החלק הבולט של הלהב. הבליטה מסתיימת בצורת קט מתכתית אשר מעניקה הרגשה מאוד נוחה ומאוזנת היטב. כל המרכיבים האלה מגיעים לשיא באיכות להב מושכת, עמידה מאוד ומקצועית ושהיא באמת "מיוחדת".

קשה לנסח במילים כמה נהדרת היא הסכין הזאת. היא מאוזנת באופן מושלם, מאוד יפה למראה, ומגיעה לקושי של מעל 60 בסולם רוקוול. היא פורסת, קוצצת ומחליקה בכל דבר בחינניות והיא איכשהו גם יחסית עמידה בפני קורוזיה. היא עשויה מפלדה AUS-10 עם שינוי קל, פלדה שהיא טכנית תערובת של פחמן עילי ופלדה אל חלד (היא נושאת את המאפיינים של פלדות אל-חלד ופלדות פחמן). האשמה הגדולה שלה היא נטייתה לכתמים, אך כתמים נוצרים רק כאשר הניקוי והייבוש לא מתבצעים כהלכה לאחר השימוש.

 

סכין שף (סנטוקו)

סכיני כין שף הן סכינים פופולריות מאוד הן במטבחים ביתיים והן במטבחים מקצועיים. על ידי שילוב של תכונות רבות של סכין gyuto ושל סכין שף מערבית, גיאומטריית הלהב שלהן כוללת את הקצה בצורת רגל של כבשה. עיצוב של הרגל של כבשה ממשיך בעיקר מגב הסכין ("רצועה אחורית") עד למטה אל החזית, עם מעט מאוד מרווח מעל המשטח החותך האופקי, כאשר הלהב מונח באופן טבעי מן העקב אל השפה החותכת הקדמית. התוצאה היא סכין אשר מעדיפה פחות תנועה נדנדה בהשוואה לסכין gyuto או סכין שף. "Santoku" מתורגם לשלושת הסגולות. זהו תאור מושלם של שלושת פעילויות החיתוך שהסכין מבצעת היטב: פילוח, חיתוך קוביות וקיצוץ.

סכין שף "SUISIN SP-INOX"

סכיני SP-INOX הם סכינים מקצועי, מעוצבות עבור שפים במרחבי כדור הארץ המעדיפים ידיות בסגנון מערב, עם חדות מרשימה ושמירת שפה – החסרים במקבילות האירופאיות. הן ניתנות לשימוש בכל המוסדות בכל חלקי העולם מכיוון שהידיות עשויות פלסטיק בהנדסה בדירוג גבוה.כל המרכיבים האלה מגיעים לשיא באיכות להב מושכת, עמידה מאוד ומקצועית ושהיא באמת "מיוחדת". סכינים Special Inox, הן עליית מדרגה רצינית באיכות במותג Suisin Inox. הפלדה המשמשת לייצורן היא AUS-10, שהינה יותר קשה מפלדה אל-חלד סטנדרטית ומניבה סכין יותר חדה השומרת על שפתה לאורך זמן. היא מניבה בנוסף עמידות גבוהה לחלודה.

פלדת AUS-10

על הנייר, היא איננה משהו מיוחד, אך עם טיפול חום נאות, היא עשויה להיות פלדה מאוד קשה ועמידה עם שימור שפה מעל לממוצע. באופן יחסי ל- VG#10, היא קשה יותר באופן משמעותי ועמידה יותר, וקצת יותר קל לחדדה. (ל-VG#10 יש שימור שפה סביר, למרות ש- aus#10 איננה הכי קלה לחדד, היא לא כל כך רחוקה מ-19c27 ברוב המקרים.הייצרנים שאנחנו עובדים איתם מבצעים טיפול תרמי וחידוד להבים מעולים. Aus#10 היא פנטסטית אם היא מבוצעת כהלכה

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Suisin
מתכת ליבה AUS10
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (20/80)
אורך כולל (מ"מ): לא זמין
אורך להב (מ"מ) 150
נפח Tatsuya Aoki
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.