סכין פריסה (שוג'יהיקי) 240מ"מ AUS#8 SUISIN | סכיני שף סאקאי
סכין פריסה (שוג'יהיקי) 240מ"מ AUS#8 SUISIN | סכיני שף סאקאי סכין פריסה (שוג'יהיקי) 240מ"מ AUS#8 SUISIN | סכיני שף סאקאי
SKU
SUIS-030023
זמינות: אזל מהמלאי

סכין פריסה (שוג'יהיקי) 240מ"מ AUS#8 SUISIN

570 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
MONO-STEEL WESTERN
מדד רוקוול HRC
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני שף "SUISIN INOX" סכיני שף "SUISIN INOX" סכינים אלה עשויות משילוב ייחודי של פלדת פחמן INOX, כרום ומוליבדן אשר מעניקות לסכינים עמידות לחלודה ושפות חדות באופן יוצא מן הכלל.גימור ידני מעניק ללהב חדות מתמשכת. סכיני SUISIN Inox הינן סכינים מפלדת פחמן גבוהה עמידה נגד חלודה, המציעות איכות מקצועית וערך. סכיני Inox שלנו אשר עמידות לחלודה מחליקות דרך המזון והן חיוניות במטבח המקצועי או בבית. מחושלות ומיוצרות בעבודת יד על ידי אומני מאסטר של SUISIN, כל סכין נעשית עם תשומת לב מרובה לפרטים.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

סכין פריסת בשר שוג'יהיקי (Sujihiki)

הינה בעיקרון גרסה יפנית של סכין פילוח מערבית. הן מופיעות בצורות וגדלים רבים ושונים, אך רובן בעלות 2 שפות צדדיות בניגוד לסכיני Yanagiba המושחזות בדרך כלל בצד אחד עם גב קעור.

SUISIN  Inox

סכיני SUISIN Inox הינן סכינים מפלדת פחמן גבוהה עמידה נגד חלודה, המציעות איכות מקצועית וערך. סכיני Inox שלנו אשר עמידות לחלודה מחליקות דרך המזון והן חיוניות במטבח המקצועי או בבית. מחושלות ומיוצרות בעבודת יד על ידי אומני מאסטר של SUISIN, כל סכין נעשית עם תשומת לב מרובה לפרטים. להבי Inox מפלדת פחמן עילית אל-חלד, מלוטשים ומושחזים אשר הם חסונים כפי שהם דקים, חותכים דרך המזון עם דיוק של לייזר. Inox הוא קיצור של "Inoxydable", המונח הצרפתי לפלדה אל-חלד, והסכינים Inox שלנו עשויות פלדת פחמן נוגדת חלודה Aus-8, עם האלמנטים הנוספים של ונדיום, כרום ומוליבדן עבור שימור שפה נוסף ומשופר. הסכינים מחושלות מחתיכה אחת יחידה של פלדת פחמן עילית ומתחברות אליהן ידיות מתרכובת עץ בדרגה גבוהה בסגנון מערבי פרמיום.

פלדת AUS-8

להבי Inox מפלדת פחמן עילית אל-חלד, מלוטשים ומושחזים אשר הם חסונים כפי שהם דקים, חותכים דרך המזון עם דיוק של לייזר. Inox הוא קיצור של "Inoxydable", המונח הצרפתי לפלדה אל-חלד, והסכינים Inox שלנו עשויות פלדת פחמן נוגדת חלודה Aus-8, עם האלמנטים הנוספים של ונדיום, כרום ומוליבדן עבור שימור שפה נוסף ומשופר. הסכינים מחושלות מחתיכה אחת יחידה של פלדת פחמן עילית ומתחברות אליהן ידיות מתרכובת עץ בדרגה גבוהה בסגנון מערבי פרמיום.

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Suisin
מתכת ליבה AUS8
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (30/70)
אורך כולל (מ"מ): לא זמין
אורך להב (מ"מ) 240
נפח לא זמין
Blade Mono-steel

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.