סכין סושי (יאנאגיבה) SUISIN מ"מ240 White No.2
סכין סושי (יאנאגיבה) SUISIN מ"מ240 White No.2 סכין סושי (יאנאגיבה) SUISIN מ"מ240 White No.2 סכין סושי (יאנאגיבה) SUISIN מ"מ240 White No.2 סכין סושי (יאנאגיבה) SUISIN מ"מ240 White No.2 סכין סושי (יאנאגיבה) SUISIN מ"מ240 White No.2
SKU
SUS-J042103
זמינות: במלאי

סכין סושי (יאנאגיבה) SUISIN מ"מ240 White No.2

1,100 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
HONGASUMI OCTAGONAL
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכיני שף יאנאגיבה (Yanagi) משמשת לפרוס פילה דג נטול עצמות לסשימי ותוספות עבור סושי. הלהב החינני, ארוך ודק מעוצב לחיתוך פרוסות בפעימת משיכה אחת, אשר מפעיל לחץ מינימלי על בשר הדג על מנת למנוע מאמץ והשמדת תאים.

טכניקות חיתוך שונות מיושמות עם ה-Yanagi כדי להגביר את האסטטיות והטעמים של הדג. קיימות וריאציות רבות של מפלחי דגים אשר כולן עושות שימוש במצבים ובאזורים שונים, בכל מקרה סגנון yanagi הוא השימושי ביותר בצורה נרחבת. סכיני sakimaru takobiki, kensaki yanagi משמשות לפונקציות דומות אבל הינן בסגנונות יותר אלגנטיים. אם המקום מאפשר, להבים יותר ארוכים יניבו תוצאות יותר טובות.

פלדת פחמן לבנה 2# (Shironi-Ko, Shirogami #2)

פלדה לבנה 2# היא מסוג הפלדה הלבנה הנפוצה ביותר בשימוש. פלדה זו משיגה איזון הרמוני בין חדות ושבירות, וזה עושה אותה קלה יותר לשימוש מהפלדה הלבנה 1#.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

סכיני Hongasumi

סכיני Hongasumi הינן בעלות איכות גבוהה. הן מחושלות, מחוסמות ועוברות גימור עם השגחה ודיוק רב. על מנת לייצור להבים אלה, מרבדים פלדת פחמן גבוהה עם ברזל רך ולאחר מכן מחשלים ומרקעים בתהליך דומה לסכיני Kasumi, אך עם
מעורבות של יותר שלבים מפורטים.
 סכינים יפניות נבנות על ידי חישול יחד של פלדת פחמן עילית וברזל, כדי ליצור סכינים איכותיות אשר הינן חיוניות באומנות ובביצועים.
פלדה Shirogami No.2  עם קשיות על סולם רוקוול של 63-64, מחושלת עם ברזל כדי ליצור דפוסי "ערפל" יפים, ושימת דגש מושם בחישול ובליטוש המעודנים, עם תשומת הלב הגבוה ביותר לפרטים. הסכינים הללו מניבות ביצועים מיוחדים עם ערך יוצא דופן. האיכות המקצועית של הסכינים האלה מחמיאה  שפים מנוסים ומיומנים ביותר.

פלדת פחמן לבנה 2# (Shironi-Ko, Shirogami #2)

כמעט זהה ל-Shiro-Ko, סגסוגת זו הינה בעלת קצת פחות תכולת פחמן. זו פלדה מאוד נפוצה עבור כלי חתך יפניים ברמה גבוהה. סכינים אלה מחזיקות שפה מאוד מאוד משובחת, אך אינן נוטות לשמור על השפה של סגסוגות אחרות. היא מאוד תגובתית, כך שניגוב וייבוש הינם חובה לאחר כל שימוש.
פלדה הזאת מקבילה לפלדה Tamahagane המסורתית של ה-Katana היפנית (חרב סמוראי), אך היא מיוצרת בצורה הרבה יותר מודרנית. כתוצאה מכך, הפלדה אינה מכילה למעשה זיהומים (כגון גופרית) אשר עלולים להשפיע לרעה על האיכות. לפלדה Shirogami יש את הפוטנציאל של חדות גבוהה מאוד, חידוד קל ועמידות חיתוך ארוכת טווח. הקשיות שלה נעה בין HRC 63 לבין 65. זה הופך למציאותי זוויות חיתוך של 15-25 מעלות טובות מאוד עם הפלדה המוקשת הזאת.
מורכבת מפחמן: 1.05 – 1.15%,  מנגן: 0.20 – 0.30%,  זרחן: 0.025%,  גופרית: 0.004%,  סיליקון: 0.10 – 0.20%

עצות כלליות בטיפול בסכין ואזהרות 

● לעולם אל תרחצו סכין במדיח כלים

● היא איננה נוגדת חלודה. היא תחליד ותאבד את צבעה אחרי חיתוך מרכיבים חומצתיים או אם עוזבים אותה רטובה.

● התוצאה של טיפול לקוי עלולה להיות שבר.

● אנא, נגבו וייבשו את הסכינים לאחר השימוש כדי למנוע החלדה. Sakai ממליצה על ניגוב סכינים מפלדת פחמן באמצעות שמן tsubaki על מנת להרחיק לחות מהסכין.

● סכינים בסגנון מערב הנמכרות על ידי Sakai הינן בעלות להבים דקים יותר מאשר סכינים מערביות אופייניות.

⛔️ זהירות

אנא היו זהירים בעת בדיקת סכיני פחמן בידיים רטובות לאחר הרכישה. אנו מבקשים מהלקוחות לבחון כל הסכינים לפני השימוש, ואנו לא נקבל החזרות של סחורה פגומה.

במקרה שאתם מקבלים סכין חלודה, נא להתקשר לשירות הלקוחות תוך 48 שעות, ואנו נשמח לסייע לכם.

מידע נוסף
בית היוצר Suisin
מתכת ליבה White #2
גימור חלק
שיפוע / שפה צד ימין (מתאים למשתמשים ימניים)
אורך כולל (מ"מ): לא זמין
אורך להב (מ"מ) 240
נפח לא זמין
Blade Hongasumi

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.