סכין שף (גיוטו) סוקנארי 210מ"מ ZDP-189  |SUKENARI ZDP189|
סכין שף (גיוטו) סוקנארי 210מ"מ ZDP-189  |SUKENARI ZDP189| סכין שף (גיוטו) סוקנארי 210מ"מ ZDP-189  |SUKENARI ZDP189| sukenari gyuto zdp189 210mm
SKU
SZ-G210
זמינות: אזל מהמלאי

סכין שף (גיוטו) 210מ"מ ZDP-189

1,699 ₪
מיועד לשימוש
מאפיינים
SAN MAI OCTAGONAL
מדד רוקוול HRC
עמידות בפני שחיקה
שימור שפה
עמידות בפני קורוזיה

בדירוג מעלה מצויות פלדות פרמיום יפניות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. יש לזכור שגם פלדות בדירוג של כוכב אחד, עדיין נמצאות בטווח של פלדות הפרמיום!

הערה

סכין סוקנארי היא בעלת ביצוע יוצא דופן,עם מראה עוצר נשימה

הליבה הינה מZDP-189 קשיח.זה יכול להיות קשה לספר בתמונות. כל הלהב עבר ליטוש עד כדי קירבה לראי מושלם.הלהב הזה עובר גימור עם ידית מקסימה מעץ סיסם וקרן של תאו מים. הידית ארוכה ודקה ומרגישים אתה נהדר ביד. כל זה מתווסף לאופן טיפול נוח עבור סכין מפלדה אל-חלד בעלת ביצועים דומים לפלדת פחמן, אף שומרת על השפה זמן ארוך יותר.

זהירות: הלחות גורמת לחלודה ולשינויי צבע (פטינה)

סכין שף (גיוטו)

הינן באופן בסיסי הגרסה היפנית של סכין שף מערבית עם מעט שינויים קטנים. תחילה, לרוב סכיני גיוטו (Gyuto) אין את הטבעת הידוק המסורתית המערבית הנמצאת בבסיס העקב. בנוסף, לכמה מהן יש את הידיות בסגנון יפני מסורתי והן נקראות Wa-Gyutos. סכיני Gyuto יפניות עשויות לרוב מפלדה יותר דקה ויותר קשה האהובה על ידי מקצוענים רבים בגלל שהסכינים ניתנות להשחזה לשפה תלולה וחדה יותר, והסכינים אינן נדחסות במזון, לרוב כי הלהב לא נדחף אל האוכל כמו בסכינים עבות.

סכין שף סוקנארי

תהליך החישול המסורתי והניסיון בשימוש בפלדות מיוחדות רבות אצל Sukenari, מהווים התאמה מושלמת עם הדור החדש הזה של פלדות.

האומן Master Hanaki מסביר שפלדה ZDP-189 היא אחת מהפלדות הטובות ביותר, אידאלית לסכינים, והוא בטוח וגאה להציג את ביצועי חיתוך מדהימים ושימור השפה של פלדת סכינים ZDP-189 . ליבת ZDP-189 מחושלת עם פלדה אל-חלד Nickel Damascus Stainless Steel , יוצרים הדגש בהיר עבור הלהב האלגנטי והנוח. (קושי HRC 66 עד 67).

הידית בצורת מתומן, בעלת מרקם עץ אלמוג אדום טבעי עם תומך מקרן של תאו מים.אנחנו יודעים שמדיניות ותהליך הייצור של כל אומן בעל מקצוע הם שונים וכל אחת מהסכינים של בעל המקצוע הן בעלות תכונות שונות. אנחנו מאמינים באומנות של Sukenari וביכולת המיוחדת לייצור סכינים מאוד איכותיות עם פלדות מהדור החדש. אנחנו גאים להציג את יצירות האומנות החדשות האלה מבית Sukenari, המחושלות באופן מסורתי מפלדה ZDP-189 Nickel Wa-Gyuto.

הדור השלישי של האומן Master Hanaki Nobuo, הוא מאוד נמרץ, גמיש ומייצר פלדת סכינים חדשה ומושכת. ייצור מוצרי פלדה חדשים דורש לבלות זמן רב במחקר ניסויים רבים וטעויות. למרות זאת, מטרת Sukenari הינה תמיד עבור משתמש קצה להיות מסופק ומופתע בנעימות עם סכיני Sukenari. מסע זה מוביל ליצירת אומנות עכשווית וסכינים חדשות מבית Sukenari. אנו מזהים אותו כמאסטר אמתי, שמצליח גם בעסקי Sukenari וגם בנשמתו. Sukenari מקשיב בזהירות לכל אחד מהצרכים של שפים מקצועיים ומייצר סכינים בהתאמה. בנוסף, Sukenari פתוח וגמיש כדי לייצר את הסכינים הטובות ביותר, לפגוש מעבר לים צורכי לקוחות ובקשותיהם. כאן המלצותינו לסכיני Sukenari עשויות מפלדות ייחודיות עבור משתמשים המגלים עניין ועבור מקצוענים.

הפלדה ZDP-189

ZDP-189 היא פלדת-על החדישה והמעולה ביותר, והיא חיה מודרנית. ZDP-189 מכילה כמויות ענקיות של פחמן וגם של כרום. רמת הפחמן היא כפולה מזו של פלדת פחמן גבוהה אפילו, המובילה לקושי וחוזק מוגברים. תכולת הכרום הגבוהה לא רק עושה פלדה זו אל חלד, אלה גם מוסיפה חוזק ועמידות בפני שחיקה. חומר הפלדה המעולה ZDP-189 מבית Hitachi העושה שימוש בייצור סכינים, הינו בעל תכולת פחמן מאוד מאוד גבוהה (3%) וכרום (20%), דבר ההופך אותו ליקר בייצור. הוא מיוצר באמצעות טכנולוגיה של מתכת אבקתית. Sukenari הקשתה את הלהבים האלה לדרגת קושי בלתי יאומן של 66-67. מה המשמעות של כל זה? טוב, זה רק אומר שהלהב הזה יקבל יותר חדות, יהיה מושחז יותר דק, יהיה בעל שפה דקה יותר, ויחזיק בשפה הזאת זמן ממושך למרבה ההפתעה. הצד האפל של העניין הוא שזה ייקח יותר זמן להשחיז. אפילו, בשתי דקות בלבד.תכולת הפחמן הטהור שב- ZDP-189 הופכת אותה לאחת הסגסוגות היותר שומרת שפה בתעשיית הסכינים. היא בעלת קשיחות נגד שבר ומעניקה עמידות מעולה לשחיקה.

תחזוקת הסכין

אין להכניס סכינים אלה למדיח כלים! לשטוף ולייבש לאחר השימוש – פלדה מהירה מאובקת עלולה להחליד אם היא נשארת רטובה לתקופות ארוכות. לעולם אין לחתוך בשר או ירקות בהקפאה עמוקה! סכינים אלה מיועדות לחיתוך ירקות ובשר. הן לא תוכננו לחתוך עצמות בבשר, בעופות או בדגים!

מידע נוסף
בית היוצר Sukenari
מתכת ליבה ZDP189
גימור חלק
שיפוע / שפה משני הצדדים (50/50)
אורך כולל (מ"מ): 310
אורך להב (מ"מ) 210
נפח Hanaki Nobuo
Blade San Mai

קנייה בטוחה PayPal‏

קניתם משהו והוא לא מתאים? יש דרך חזרה!

PayPal ידאג לכם להחזיר תשלום על משלוח ההחזרה! לפרטים נוספים

משלוח חינם

בקניה מעל 350 ₪

החבילה תצא אלייך, לדואר רשום בסניף הדואר הקרוב לביתך.

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה באינטרנט

רכישה מקווננת מאובטחת בטכנולוגיית SSL.

מחירים הנמוכים ביותר בישראל

אנחנו עובדים ישירות מול היצרנים ביפן

מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בישראל.